grupa thomas

Masz pytania?
Zadzwoń do nas
+48 95 742 68 00

grupa thomas

Grupa thomas jest zespołem przedsiębiorstw działającym w branży budowlanej i materiałów budowlanych, który powstał na solidnych fundamentach i nastawiony jest przyszłościowo. Poprzez pięć segmentów działalności beton towarowy, elementy betonowe, cement, kruszywa-asfalt oraz budowa dróg oferujemy naszym klientom szeroki asortyment produktów i usług. Wzmocnienie segmentów naszej działalności w Niemczech i w Europie Wschodniej znajduje się w centrum jasno sformułowanej strategii przedsiębiorstwa.

Grupa thomas nastawiona jest na rozwój. Chęci i umiejętności naszych pracowników oraz ciągłe ulepszanie procesów gwarantują, że przedsiębiorstwo jest konkurencyjne. W ten sposób zachowujemy struktury firmy sektora średniego z krótkimi drogami decyzyjnymi i prostą hierarchią. Dzięki temu grupa thomas z sukcesem prosperuje na rynku zdominowanym przez wielkie koncerny.

Poprzez stały wzrost oraz powiększanie o branżowo pokrewne obszary przedsiębiorstwo przetrwało nie tylko lata kryzysu, ale nawet polepszyło swoją pozycję. Wbrew trendowi panującemu w branży nasza firma stale rosła. Strategia polegająca na rozsądnym wykorzystywaniu sposobności do zdrowego wzmocnienia naszych działalności przyniosła pozytywne efekty.

Pełne wsparcie dla Twojej inwestycji

System budowy skorupy z jednego źródła z elementami z ekspandowanej gliny z PRAEFA. Od planowania przez montaż do gotowej powłoki. To jest seryjna konstrukcja jutra, dziś w PRAEFA!

Zobacz więcej